POSTIMET ME TE FUNDIT :
KREU » , , » Pranga drejtorit te bankes

Pranga drejtorit te bankes

Written By Admin 1 on Wednesday, September 4, 2013 | 4:53 AM

Është arrestuar mbrëmjen e së martës, me kërkesë të Prokurorisë së Korçës dhe me vendim gjykate, drejtori i filialit të një banke të rëndësishme të nivelit të dytë në qytetin e Bilishtit. 

Ai është shtetasi Blendi Topalli dhe, sipas policisë, akuzohet për vjedhjen e 13 milionë lekëve të reja nga llogaria e një klienti të bankës.

Policia thotë se arrestimi u bë pas disa muajsh hetime dhe se Topalli e ka përdorur këtë shumë të grabitur për blerjen e pasurive të ndryshme.
Shperndaje kete postim tek miqte :
 
Copyright © 2013 - Shqipëria ONLINE - Te gjitha te drejtat e rezervuara
Template e krijuar nga NpK T3@M | Publikuar nga -> Shqiperia ONLINE
Kontakto WEBMASTER-in | KR3SHN!K