POSTIMET ME TE FUNDIT :
KREU » , , » Vajza merr flake duke kercyer (VIDEO)

Vajza merr flake duke kercyer (VIDEO)

Written By Admin 1 on Sunday, September 8, 2013 | 9:49 AM

Pas Harlem Shake, Twerking është kërcimi i momentin dhe kjo vajzë u mundua ta aplikojë atë në shtëpi. 

Por dicka shkoi keq dhe kërcimi rezultoi aq i nxehtë sa vetë vajza ka marrë flakë…të paktën nisur nga ajo që përcjellin këto pamje. 

Video po qarkullon prej disa ditësh në internet dhe është postuar nga vetë autorja e kërcimit që ka dashur të ndajë me të tjerët përvojën e saj të parë në kërcimin e “Twerking”. 


 
Shperndaje kete postim tek miqte :
 
Copyright © 2013 - Shqipëria ONLINE - Te gjitha te drejtat e rezervuara
Template e krijuar nga NpK T3@M | Publikuar nga -> Shqiperia ONLINE
Kontakto WEBMASTER-in | KR3SHN!K