POSTIMET ME TE FUNDIT :
KREU » » Horoskopi sot, 10/09/2013

Horoskopi sot, 10/09/2013

Written By Admin 1 on Tuesday, September 10, 2013 | 11:08 AM


Dashi

Dashi (21 Mars - 20 Prill)


Do te perfitoni kenaqesi nga nje veprim qe e keni bere te shtyre vetem nga ndjenja e detyres. Ju pret nje surpize teper e kendshme.

Demi

Demi ( 21 Prill - 20 Maj)


Jeni te vetmit qe mund te bllokoni ose te beni te deshtoje nje ngjarje ne zhvillim. Mos bini ne tundimin per t`i hedhur faj nje personi te pafajshem.

Binjaket

Binjaket (21 Maj - 21 Qershor)


Menyra me e mire per t`i dhene dikujt nje lajm te keq, eshte qe te tregoheni te ndjeshem dhe te duruar, pavaresisht reagimit qe mund te perballni.

Gaforrja

Gaforrja (22 Qershor - 22 Korrik)


Jeni te interesuar te dini se cfare ju ndodh atyre qe keni prane, por shqetesimi juaj me I madh do te jete per disa ceshtje qe ju perkasin personalisht.

Luani

Luani (23 Korrik - 22 Gusht)


Nese deshironi te shkoni deri ne fund te rruges se mundimshme qe keni nisur, vendosni nje ritem te percaktuar te cilin nuk duhet ta tejkaloni aspak.

Luani

Virgjeresha (23 Gusht - 22 Shtator)


Papritur mund te pushtoheni nga deshira per te humbur mes kujtimeve te largeta. Eshte e keshillueshme t`i ndani mendimet tuaja te fshehta me nje mik.

Peshorja

Peshorja (23 Shtator - 23 Tetor)


Per shkak te nje zhvillimi te papritur qe do te kete si pasoja pozitive, ashtu edhe pasoja negative, programet tuaja te dites se sotme mund te ndryshojne.

Akrepi

Akrepi (24 Tetor - 22 Nentor)


Gjate gjithe dites se sotme do te jeni te ekspozuar ndaj nje sere influksesh te jashtme, qe do t`ju detyrojne te ndryshoni pak nga pak programin tuaj.

Shigjetari

Shigjetari (23 Nentor - 21 Dhjetor)


Disa ngjarje te vogla te dites se sotme, do te kene mbi ju nje efekt alarmant, gje qe do t`ju ndihmoje te shmangni disa pasoja negative.

Bricjapi

Bricjapi (22 Dhjetor - 20 Janar)


Do te ndjeni te nevojshme qe dikush te jete me i hapur dhe me i ndershem ne marrdheniet me ju, por ju perket juve ta hidhni hapin e pare.

Ujori

Ujori (21 Janar - 19 Shkurt)


Nuk eshte nje dite aspak e pershtatshme per te qene impulsive. Mireqenia juaj fizike dhe shpirterore do te varet nga mencuria e marrjes se nje vendimi.

Peshqit

Peshqit (20 Shkurt - 20 Mars)


Keni shume kohe te lire dhe duke mos patur asgje per te bere, mund te shfrytezoni mundesine per te marre nje mesim te mire nga dikush.

Shperndaje kete postim tek miqte :
 
Copyright © 2013 - Shqipëria ONLINE - Te gjitha te drejtat e rezervuara
Template e krijuar nga NpK T3@M | Publikuar nga -> Shqiperia ONLINE
Kontakto WEBMASTER-in | KR3SHN!K