POSTIMET ME TE FUNDIT :
KREU » » PSG fitore ne minutat e fundit

PSG fitore ne minutat e fundit

Written By Admin 1 on Sunday, September 1, 2013 | 9:27 AM

Paris Saint Germain ka siguruar tre pikët e radhës. Por, kësaj radhe Kampioni i Francës ka siguruar fitoren vetëm në çastet e fundit. 

Ekipi parisien ka mundur Guingampin, me rezultat minimal 2:0, me golat e Adrien Rabio dhe Zlatan Ibrahimovicit, të cilët realizon në kohen shtesë.Ndërkohë, Lyoni nuk ka kaluar më mirë këtë jave. Ata janë mposhtur nga Evian Thonon Gaillard, me rezultat 2:1.
Shperndaje kete postim tek miqte :
 
Copyright © 2013 - Shqipëria ONLINE - Te gjitha te drejtat e rezervuara
Template e krijuar nga NpK T3@M | Publikuar nga -> Shqiperia ONLINE
Kontakto WEBMASTER-in | KR3SHN!K