POSTIMET ME TE FUNDIT :
KREU » , , , » Gruaja qe ka gjoksin me te madh ne bote

Gruaja qe ka gjoksin me te madh ne bote

Written By Admin 1 on Monday, September 2, 2013 | 9:21 AM


Eshte nga Gjeorgia dhe ka gjoks me te madh ne bote, me permasa prej 2.5 m dhe peshe 50 kg.

Cdo dite njerezit ne rruge me ofendojne, ata qe nuk me njohin. 

Nuk mund ti kuptoj po edhe une jam njeri si te gjithe, ka theksuar ajo ne nje prononcim te saj. 
Shperndaje kete postim tek miqte :
 
Copyright © 2013 - Shqipëria ONLINE - Te gjitha te drejtat e rezervuara
Template e krijuar nga NpK T3@M | Publikuar nga -> Shqiperia ONLINE
Kontakto WEBMASTER-in | KR3SHN!K