POSTIMET ME TE FUNDIT :
KREU » » Rrefimi lendues pas largimit te Bales drejt Real Madrid (VIDEO)

Rrefimi lendues pas largimit te Bales drejt Real Madrid (VIDEO)

Written By Admin 1 on Monday, September 2, 2013 | 9:22 AM

Trajneri i Tottenhamit, si me lot në sy, Andre Villas-Boas, ka konfirmuar se 24-vjeçari do ta veshë fanellën e Los Blancos. Edhe kreu i Spursave, Daniel Levy, ka thënë se Gareth ishte një futbollisti të cilin nuk kanë dashur ta shesin, sepse e donin për ndërtimin e të ardhmes së klubit, mirëpo kjo duket se ka qenë e pashmangshme, s’mund ti ikim. 
Në anën tjetër, Bale ju është drejtuar bashkëpuntorëve të tij: ‘“Tottenhami do të jetë gjithmonë në zemrën time dhe jam i sigurt se ky sezon do të jetë i suksesshëm për ta. 
Tash po hap një kapitull të ri në jetën time, duke luajtur futboll për Real Madridin”, ka thënë Bale për faqen zyrtare të Tottenhamit. 

Shperndaje kete postim tek miqte :
 
Copyright © 2013 - Shqipëria ONLINE - Te gjitha te drejtat e rezervuara
Template e krijuar nga NpK T3@M | Publikuar nga -> Shqiperia ONLINE
Kontakto WEBMASTER-in | KR3SHN!K