POSTIMET ME TE FUNDIT :
KREU » » Horoskopi sot, 02/09/2013

Horoskopi sot, 02/09/2013

Written By Admin 1 on Monday, September 2, 2013 | 9:02 AM


Dashi

Dashi (21 Mars - 20 Prill)


Do te ndjeheni shpirterisht te terhequr ne nje vorbull ndjenjash, ku ju vete do te merrni pjese me nje perjetim jo te zakonshem. 

Demi

Demi ( 21 Prill - 20 Maj)


Keni ndjesine se po kaloni nje reliev teper te thepisur, me ndryshime te shpeshta te humorit. Per te kuptuar se c`drejtim do te merrni, ju duhet te prisni edhe pak. 

Binjaket

Binjaket (21 Maj - 21 Qershor)


Keni nevoje te ndani me te tjeret disa pervoja te pazakonta. Por duhet te zgjidhni miqte, sepse jo me te gjithe mund te flitet lirshem.

Gaforrja

Gaforrja (22 Qershor - 22 Korrik)


T`i jepni ndihmen tuaj ayre qe kane nevoje, do t`ju sjelle nje kenaqesi shume te madhe. Sa me shume qe t`i beni mire te tjereve, aq me shume te mira do te merrni.

Luani

Luani (23 Korrik - 22 Gusht)


Eshte shume e rendesishme qe sot te ndergjegjesoheni per ndikimin qe keni mbi te tjeret kur beheni kapricioze. Jini me te kujdesshem dhe kontrolloni pak veten.

Luani

Virgjeresha (23 Gusht - 22 Shtator)


Kini kujdes te mos bini ne situata banale. Nje rrethane domethenese mund te kaloje pa u vene re dhe kjo do te thote se do te humbni shume.

Peshorja

Peshorja (23 Shtator - 23 Tetor)


Puna dhe sakrificat tuaja nuk mund te kalonin pa u vene re. Do te merrni mirenjohjen dhe respektin e shume njerezve, madje shume me teper se sa kishit menduar.

Akrepi

Akrepi (24 Tetor - 22 Nentor)


Nje detaj i vogel do t`ju riktheje nder mend nje episod te se kaluares. Mos i kushtoni shume kohe dhe vemendje kujtimeve, sepse ka gjera me te rendesishme. 

Shigjetari

Shigjetari (23 Nentor - 21 Dhjetor)


Mund te zbuloni se projektet tuaja jane shume me teper te kushtueshem se sa e kishit parashikuar. Kjo gje do te sjelle nje vonese te vogel.

Bricjapi

Bricjapi (22 Dhjetor - 20 Janar)


Do t`ju duhet t`i kushtoni shume energji nje projekti qe ju sjell vetem avantazhe te kufizuara. Megjithate, mund te keni nje sere zhvillimesh pozitive.

Ujori

Ujori (21 Janar - 19 Shkurt)


Nje oferte nga ana e nje miku mund te vije ne momentin me te pershtatshem. Duke folur dhe punuar me te do te ndjeheni shume me mire.

Peshqit

Peshqit (20 Shkurt - 20 Mars)


Do te dini te drejtoni situaten duke i shtyre te tjeret drejt objektivave prej te cilave kishin hequr dore. Ky veprim do t`ju beje heroike.

Shperndaje kete postim tek miqte :
 
Copyright © 2013 - Shqipëria ONLINE - Te gjitha te drejtat e rezervuara
Template e krijuar nga NpK T3@M | Publikuar nga -> Shqiperia ONLINE
Kontakto WEBMASTER-in | KR3SHN!K