POSTIMET ME TE FUNDIT :
KREU » » Gareth Bale, fotot e para ne Madrid

Gareth Bale, fotot e para ne Madrid

Written By Admin 1 on Monday, September 2, 2013 | 4:43 AM


Gareth Bale firmos për Realin e Madridit, duke i dhënë fund një prej telenovelave më të gjata të merkatos që intrigoi gjithë botën e futbollit.


 Reali i Madridit dhe Tottenham gjetën gjuhën e përbashkët për transferimin e uellsianit në “Santiago Bernabeu” dhe sipas mediave spanjolle, prezantimi do të bëhet të Hënën rreth mesditës. 


Lajmi konfirmohet nga faqja zyrtare e Realit në internet ku nuk jepen detaje në lidhje me shifrat e këtij transferimi që mendohet t’i ketë kushtuar klubit spanjoll rreth 91 milionë Euro.
Shperndaje kete postim tek miqte :
 
Copyright © 2013 - Shqipëria ONLINE - Te gjitha te drejtat e rezervuara
Template e krijuar nga NpK T3@M | Publikuar nga -> Shqiperia ONLINE
Kontakto WEBMASTER-in | KR3SHN!K