POSTIMET ME TE FUNDIT :
KREU » » Eto'o me biciklete zikalter ne rruget e Milanos

Eto'o me biciklete zikalter ne rruget e Milanos

Written By Admin 1 on Wednesday, August 28, 2013 | 2:12 PM


Siduket e konfirmon ardhjen në Inter. Eto’o, sulmuesi kamerunas, i cili duket shumë pranë largimit nga Anzhi dhe që kërkohet me ngulm nga Chelsea dhe Inter ka qënë ditën e djeshme në Milano, ku edhe është fotografuar duke shëtitur me biçikletë. Një lajm që i kënaq tifozët e Inter, dhe jo vetëm për arsye merkatoje: 32-vjeçari që në vitin 2010 fitoi gjithçka me zikaltrit ka qënë mbi një biçikletë krejtësisht zikaltër, sinjal i një dashurie shumë të madhe. 

Një përshëndetje për tifozët, disa autografe në rrugë dhe më pas rikthim në shtëpi.
Shperndaje kete postim tek miqte :
 
Copyright © 2013 - Shqipëria ONLINE - Te gjitha te drejtat e rezervuara
Template e krijuar nga NpK T3@M | Publikuar nga -> Shqiperia ONLINE
Kontakto WEBMASTER-in | KR3SHN!K