POSTIMET ME TE FUNDIT :
KREU » , » Tifozet madrilene therrasin "OZIL" gjate prezantimit te Bale

Tifozet madrilene therrasin "OZIL" gjate prezantimit te Bale

Written By Admin 1 on Wednesday, September 4, 2013 | 9:09 AM


Presidenti i mbretërve, Florentino Perez, është i ngazëllyer me transferimin e Gareth Bale, dhe zotohet se do të vazhdojë të blejë lojtarët më të mirë në botë. Por siduket gjatë prezantimit të Bales diqka nuk i eci sikur që e kishte parashikuar, transmeton Shqipëria ONLINE. Tifozët e Real Madridit filluar thirrjet, Ozil ,Ozil , të cilët nuk dëshironin largimit e yllit gjermanë. 
Perez i ka humbur disponimi në ato momente, ku është parë duke bërë me gisht, ‘ShhhhShhhhh’, ndaluni tani.

Shperndaje kete postim tek miqte :
 
Copyright © 2013 - Shqipëria ONLINE - Te gjitha te drejtat e rezervuara
Template e krijuar nga NpK T3@M | Publikuar nga -> Shqiperia ONLINE
Kontakto WEBMASTER-in | KR3SHN!K