POSTIMET ME TE FUNDIT :
KREU » » Horoskopi sot, 06/09/2013

Horoskopi sot, 06/09/2013

Written By Admin 1 on Friday, September 6, 2013 | 9:24 AM


Dashi

Dashi (21 Mars - 20 Prill)


Do te keni mbeshtetjen e nje personi qe ka shume ndikim ne komunitetin ku ju jetoni. Megjithe kete privilegj, ju keshillohet te mbeteni te thjeshte dhe te ndershem.

Demi

Demi ( 21 Prill - 20 Maj)


Per te kapur kuptimin e disa mesazheve te cilat ne veshtrimin e pare duken pa domethenie, do te duhet te lodheni shume. Merrni kohe dhe mesoni leksionin.

Binjaket

Binjaket (21 Maj - 21 Qershor)


Jeni duke arritur nje qellim te rendesishem, por nuk ka ardhur ende momenti per t’u terhequr. Ka shume detaje per te cilat duhet te shqetesoheni.

Gaforrja

Gaforrja (22 Qershor - 22 Korrik)


Perpiquni te kujtoni se si ishin gjerat disa kohe me pare dhe beni krahasimin me gjendjen e tyre aktuale. Do te kuptoni se keni bere hapa gjigande.

Luani

Luani (23 Korrik - 22 Gusht)


Ajo qe kerkoni nuk ka qene kurre kaq prane sa tani, por ende nuk ka mberritur momenti per ta prekur. Kini durim dhe mos I kaloni kufijte qe ju jane vendosur. 

Luani

Virgjeresha (23 Gusht - 22 Shtator)


Eshte dita ideale per te tentuar ne nje fushe te re, per te cilen keni kohe qe mendoni. Por nuk eshte e thene qe te arrini nje sukses te menjehershem.

Peshorja

Peshorja (23 Shtator - 23 Tetor)


Mund te gjendeni ne nje situate qe do t’ju shtyje te nxirrni ne pah pjesen tuaj me te keqe. Do te dini te ruani autokontrollin dhe gjithcka do te mbaroje shpejt.

Akrepi

Akrepi (24 Tetor - 22 Nentor)


Me shume veshtiresi do te hyni ne kontakt me nje person I cili zoteron te gjitha informacionet per te cilat ju keni nevoje. Mos u pushtoni nga ankthi.

Shigjetari

Shigjetari (23 Nentor - 21 Dhjetor)


Do te merrni disa lajme qe ne menyre krejt te papritur do t’ju shtyjne te ndryshoni planet tuaja. Mos u nxitoni, sepse mund te ndikoni negativisht.

Bricjapi

Bricjapi (22 Dhjetor - 20 Janar)


Perpara se te vendosni se ku mund t’I shprehni me mire energjite dhe potencialin tuaj, sot duhet te tentoni ne me shume se ne nje drejtim.

Ujori

Ujori (21 Janar - 19 Shkurt)


Deshira juaj per te kursyer nuk duhet t’ju coje ne uljen e kerkesave ndaj vetes. Ka gjera per te cilat nuk duhet te pranoni asnje lloj kompromisi.

Peshqit

Peshqit (20 Shkurt - 20 Mars)


Sot do te jeni te prirur te beni pyetje, te cilave eshte e veshtire t’u kthehet nje pergjigje. Te vertetat qe ju nevojiten, duhet t’i kerkoni diku tjeter.

Shperndaje kete postim tek miqte :
 
Copyright © 2013 - Shqipëria ONLINE - Te gjitha te drejtat e rezervuara
Template e krijuar nga NpK T3@M | Publikuar nga -> Shqiperia ONLINE
Kontakto WEBMASTER-in | KR3SHN!K