POSTIMET ME TE FUNDIT :
KREU » » Horoskopi sot, 05/09/2013

Horoskopi sot, 05/09/2013

Written By Admin 1 on Thursday, September 5, 2013 | 9:17 AM


Dashi

Dashi (21 Mars - 20 Prill)


Nje ortak ne biznes apo nje mik i ngushte ne keto momente mund te kerkoje me shume nga c`keni ne dore. Per sot, mundohuni te arrini nje kompromis. 

Demi

Demi ( 21 Prill - 20 Maj)


Sot, do te arrini te realizoni ato deshira qe keni per zemer, por duhet te jeni te sigurt ne ato qe kerkoni dhe nuk duhet te keni dyshime. 

Binjaket

Binjaket (21 Maj - 21 Qershor)


Duhet te programoni nje takim me miqte tuaj, duke rregulluar marredheniet me nje person qe per ju ka nje rendesi te vecante.

Gaforrja

Gaforrja (22 Qershor - 22 Korrik)


Eshte momenti i duhur per te bere disa shpenzime te vogla duke patur parasysh dhe anen ekonomike. Shikojini gjerat ne prespektive.

Luani

Luani (23 Korrik - 22 Gusht)


Sot duhet te reflektoni me vemendjen me te madhe rreth nje vendimi qe duhet te merrni nxitimthi. Perpara se te perfundoni strategjine duhet te verifikoni se si ndikojne ato ne jeten tuaj.

Luani

Virgjeresha (23 Gusht - 22 Shtator)


Prezenca e Henes dhe e Jupiterit ne shenje ju sugjerojne te mos nxitoni ne marrjen e disa vendimeve per te arritur ate qe deshironi. 

Peshorja

Peshorja (23 Shtator - 23 Tetor)


Per te lindurit e kesaj shenje, ajo qe dukej e paarritshme do te realizohet. Kjo dite do te jete e mbushur me takime, kontakte te reja dhe shume interesante qe do te ndikojne ne te ardhmen. 

Akrepi

Akrepi (24 Tetor - 22 Nentor)


Nuk do te jete e lehte sot per te organizuar nje udhetim apo per te perfunduar nje projekt qe perfshin dhe pjesetare te familjes. Keni nevoje te rregulloni nje raport intim.

Shigjetari

Shigjetari (23 Nentor - 21 Dhjetor)


Per te lindurit e kesaj shenje, komplikacionet nuk ju pelqejne, por sot do te jeni ju vete qe do viheni ne kerkim. Do te bini pre e genjeshtrave, te cilat do te bejne qe te dukeni te dyshimte me partnerin. 

Bricjapi

Bricjapi (22 Dhjetor - 20 Janar)


Duhet te jeni pergjegjes ne veprimet tuaja dhe ne menyren se si flisni. Persa i perket ceshtjeve private duhet te analizoni dhe te reflektoni ne cdo aspekt te marredhenieve tuaja.

Ujori

Ujori (21 Janar - 19 Shkurt)


Sot jeni te deshiruar te levizni drejt rrugeve te reja duke hapur horizontin tuaj. Metodat e dikujt tjeter mund t`ju duken interesante.

Peshqit

Peshqit (20 Shkurt - 20 Mars)


Mos i jepni shume rendesi fitimeve sot. Paraja nuk eshte cdo gje dhe per kete do te keni prova. Prezenca e Venusit ne shenje do te beje qe te bindeni per te vene ne rregull ceshtjet sentimentale.

Shperndaje kete postim tek miqte :
 
Copyright © 2013 - Shqipëria ONLINE - Te gjitha te drejtat e rezervuara
Template e krijuar nga NpK T3@M | Publikuar nga -> Shqiperia ONLINE
Kontakto WEBMASTER-in | KR3SHN!K