POSTIMET ME TE FUNDIT :
KREU » » Velipoje, mbyten dy persona

Velipoje, mbyten dy persona

Written By Admin 1 on Wednesday, August 28, 2013 | 2:39 PM

Dy persona u mbytën në det pasditen e së martës në plazhin e Velipojës, lajmëroi policia e Rrethit Shkodër. 

Sipas dëshmitarëve, viktimat u futën në det për të shpëtuar disa persona që ndodheshin në vështirësi, por për shkak të detit të trazuar u zhdukën mes dallgëve.
Ndërsa personat e ndodhur fillimisht në vështirësi arritën të dilnin në breg, policia konformoi identitetin e të mbyturve, 56-vjeçari Myfit Paçrami dhe shtetasi kosovar, Adnan Halimi.

Për momentin, policia nuk ka konfirmuar nëse trupat e të ndjerëve janë rikuperuar.

Kjo ngjarje e rëndë, vendos për të disatin vit me radhë përpara përgjegjësisë autoritetet shtetërore, për mungesën e trupave të gatshme të shpëtimit në plazhet e populluara të vendit.
Shperndaje kete postim tek miqte :
 
Copyright © 2013 - Shqipëria ONLINE - Te gjitha te drejtat e rezervuara
Template e krijuar nga NpK T3@M | Publikuar nga -> Shqiperia ONLINE
Kontakto WEBMASTER-in | KR3SHN!K