POSTIMET ME TE FUNDIT :
KREU » » Sadiku zgjedh Shqiperine para Suedise

Sadiku zgjedh Shqiperine para Suedise

Written By Admin 1 on Wednesday, August 28, 2013 | 8:15 AM


Loret Sadiku ka vendosur përfundimisht që ta veshë fanellën e Kombëtares Shqiptare, para asaj të Suedisë. 

Kosovari ishte ftuar dy herë nga ekipi kuqezi, kundër Norvegjisë dhe Armenisë, por kishte hezituar të grumbullohet me ekipin kuqezi, duke i lënë derën hapur Suedisë. 


“Sigurisht që e kam menduar shumë dhe vendosa të luaj me (Shqipërinë) ka deklaruar futbollisti për mediat.

Normalisht qe ky vendim i futbollistit kosovar, eshte nje lajm mjaft i mire per te gjithe tifozat kuq e zi dhe vet trajnerin De Bizi i cili do kete nje futbollist cilesor me teper ne ekipin qe eshte rruges per ne "Brazil 2014"
Shperndaje kete postim tek miqte :
 
Copyright © 2013 - Shqipëria ONLINE - Te gjitha te drejtat e rezervuara
Template e krijuar nga NpK T3@M | Publikuar nga -> Shqiperia ONLINE
Kontakto WEBMASTER-in | KR3SHN!K