POSTIMET ME TE FUNDIT :
KREU » , , , » Zhvishet ne skene, cmendet juria (VIDEO)

Zhvishet ne skene, cmendet juria (VIDEO)

Written By Admin 1 on Thursday, September 12, 2013 | 12:17 PM


Pjesëmarrësja në emisionin britanik “Unë kam talent” ka treguar se cfarë mund të bëjë duke kënduar “The Bare Necessities” duke lënë jurinë pa tekst.
Juria të cilën e përbënin Sajmon Kauel, Amanda Holden, Dejvid Vilijams djhe Alisha Dikson, ishin të befasuar!
Shoku në fytyrë të tyre është vërejtur kur është zhveshur dhe ka filluar të “dredhë”
Shumë nga prindërit janë frustruar për shkak të paraqitjes së saj, sepse numër I madh I fëmijëve kanë parë zhveshjen e saj.
Shperndaje kete postim tek miqte :
 
Copyright © 2013 - Shqipëria ONLINE - Te gjitha te drejtat e rezervuara
Template e krijuar nga NpK T3@M | Publikuar nga -> Shqiperia ONLINE
Kontakto WEBMASTER-in | KR3SHN!K