POSTIMET ME TE FUNDIT :
KREU » » Horoskopi sot, 04/09/2013

Horoskopi sot, 04/09/2013

Written By Admin 1 on Wednesday, September 4, 2013 | 12:52 PMDashi

Dashi (21 Mars - 20 Prill)


Gjate kesaj kohe keni harxhuar goxha energji dhe deshironi vetem te pushoni. Ne fushen sentimentale me ne fund keni mirekuptim te plote me patnerin. 

Demi

Demi ( 21 Prill - 20 Maj)


Ju presin surpriza te kendshme. Sapo te arrini ne shtepi degjoni mesazhet telefonike ose shfletoni posten, mund te kete ardhur lajmi qe prisnit. 

Binjaket

Binjaket (21 Maj - 21 Qershor)


Perpiquni te jeni me tolerante. Nese shikoni qe mendimet tuaja jane te ndryshme nga ato te bashkebiseduesve, mos kerkoni sherrin por perpiquni te negocioni. 

Gaforrja

Gaforrja (22 Qershor - 22 Korrik)


Yjet do t`ju paraqesin brilante dhe me shume shije. Do te zgjidhni nje vend mjaft interesant per nje takim te rendesishem qofte pune, qofte sentimental. 

Luani

Luani (23 Korrik - 22 Gusht)


Mos u nxehni me te tjeret nese do ta shihni veten duke u zene dhe me rrobat e trupit. Kujdes, nese e hidhni hapin me te madh se kemba do te jete e rrezikshme. 

Luani

Virgjeresha (23 Gusht - 22 Shtator)


Ju pret nje e merkure plot takime qe ju duken te kendshme. Nese nuk mund te rifitoni nje mardhenie te humbur, eshte e kote te merziteni kaq shume.

Peshorja

Peshorja (23 Shtator - 23 Tetor)


Perderisa nuk ndjeheni te qarte lidhur me nje ceshtje, beni mire te sajoni nje justifikim dhe te mos dilni fare ne skene. Mendohuni mire, me pas veproni. 

Akrepi

Akrepi (24 Tetor - 22 Nentor)


Merrini me ngadale te gjitha punet shtepiake qe cuditerisht do t`ju duken te kendshme. Shikoni gjerat qe ju interesojne ,dhe mos u shqetesoni per te tjerat. 

Shigjetari

Shigjetari (23 Nentor - 21 Dhjetor)


Sot do t`ju beje pershtypje sjellja e miqve tuaj. Evitoni te beheni agresive por mundohuni te shpjegoni sa me qete ate qe ju bezdis ne te vertete. 

Bricjapi

Bricjapi (22 Dhjetor - 20 Janar)


Mund te keni momente tensioni, por te jeni te sigurt qe nuk do te zgjasin pergjithmone. Pas ketyre casteve do te jete shume bukur kur te pajtoheni perseri. 

Ujori

Ujori (21 Janar - 19 Shkurt)


Sot do te tregoheni mjaft te qete ndaj nje takimi sentimental jo me shume interes per ju. Me kete sjellje do te shfaqni me hapur aftesite tuaja. 

Peshqit

Peshqit (20 Shkurt - 20 Mars)


Rrezikoni te shkaterroni diten tuaj duke menduar vetem per ceshtje pune. Mbase eshte dhe faji i nje kolegu qe takuat krejt rastesisht. 
Shperndaje kete postim tek miqte :
 
Copyright © 2013 - Shqipëria ONLINE - Te gjitha te drejtat e rezervuara
Template e krijuar nga NpK T3@M | Publikuar nga -> Shqiperia ONLINE
Kontakto WEBMASTER-in | KR3SHN!K