POSTIMET ME TE FUNDIT :
KREU » » Vrasje ne Tirane, shkak u be...

Vrasje ne Tirane, shkak u be...

Written By Admin 1 on Wednesday, August 28, 2013 | 2:44 PM

Një 60-vjeçar gjeti vdekjen pasi u godit me grushta pas një konflikti të çastit në afërsite fushës së "Ali Demit" në Tiranë. 

Policia e Tiranes deklaroi se e arrestoi nje ore pas ngjarjes Artenc Shehun 30 vjeç nga Korça. Ngjarja ndodhi rreth ores 11:00 te paradites se te merkures, kur pas nje grindje te çastit per shkak të një gervishtjeje të një automjeti, autori i dyshuari i ngjarjes Artenc Shehu e ka goditur 60-vjeçarin me grusht duke e lene pa ndjenja ne toke. 
Sipas hetimeve paraprake dyshihet se viktima kishte probleme me zemren dhe ka humbur jeten gjate rruges per ne spital.
 
Ekspertet per krimet kunder lirise dhe personit, ne bashkëpunim edhe me Prokurorine ngriten akuzen e vrasjes me dashje ne baze edhe te hetimeve te para.
Shperndaje kete postim tek miqte :
 
Copyright © 2013 - Shqipëria ONLINE - Te gjitha te drejtat e rezervuara
Template e krijuar nga NpK T3@M | Publikuar nga -> Shqiperia ONLINE
Kontakto WEBMASTER-in | KR3SHN!K