POSTIMET ME TE FUNDIT :
KREU » » Vret gruan ne kasolle

Vret gruan ne kasolle

Written By Unknown on Saturday, September 14, 2013 | 12:40 PM

Krimi në familje ka shënuar viktimën e radhës në Krujë. Një burrë ka vrarë me armë zjarri bashkëshorten në kasollen e bagëtive. 

Ngjarja ka ndodhur mëngjesin e të shtunës në familjen Menga në fshatin Derven.

Sipas burimeve policore mësohet se Gjin Menga ka vrarë gruan e tij, Liljana Menga pas një konflikti të momentit. Policia ka ndaluar autorin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.
Shperndaje kete postim tek miqte :
 
Copyright © 2013 - Shqipëria ONLINE - Te gjitha te drejtat e rezervuara
Template e krijuar nga NpK T3@M | Publikuar nga -> Shqiperia ONLINE
Kontakto WEBMASTER-in | KR3SHN!K