POSTIMET ME TE FUNDIT :
KREU » » Horoskopi sot, 07/09/2013

Horoskopi sot, 07/09/2013

Written By Admin 1 on Saturday, September 7, 2013 | 9:36 AM


Dashi

Dashi (21 Mars - 20 Prill)


Dite ideale per t`i bere nje surprize partnerit, por kujdes ne zgjedhjen e momentit. Mos ngurroni ne shprehjen e ndjenjave tuaja, sepse mund te jete vone.

Demi

Demi ( 21 Prill - 20 Maj)


Do te gjendeni ne nje situate qe nuk jeni ne gjendje ta kontrolloni dhe nga e cila nuk do te dilni shume kollaj. Veproni me shume kujdes dhe matini gjerat. 

Binjaket

Binjaket (21 Maj - 21 Qershor)


Fantazia nuk ju mungon aspak. Ky eshte momenti per te vene ne jete nje projekt qe kerkon shume entuziazem dhe kreativitet. Ju jeni personi i duhur per kete gje. 

Gaforrja

Gaforrja (22 Qershor - 22 Korrik)


Te perfundoni nje ceshtje qe kishte kohe qe shkonte perpara, kjo eshte detyra juaj per sot. Lereni pasditen e lire per ti dedikuar pak kohe familjes.

Luani

Luani (23 Korrik - 22 Gusht)


Nese nuk doni te komplikoni pozicionin tuaj, evitoni te ndiqni shembullin e nje personi jo shume te besueshem. Zgjidhni drejtime te tjera me te sigurta. 

Luani

Virgjeresha (23 Gusht - 22 Shtator)


Veproni me kujdes sot. Ka pengesa ende te padukshme gjate rruges suaj. Lejojini te tjeret t`ju ndihmojne per te gjetur dhe per te mposhtur keto pengesa. 

Peshorja

Peshorja (23 Shtator - 23 Tetor)


Mesoni te kujdeseni me shume per veten tuaj sepse do te keni shqetesime me shendetin. Respektoni nevojat qe keni dhe vendosini disa limite vetes.

Akrepi

Akrepi (24 Tetor - 22 Nentor)


Mos u hiqni sikur nuk e kuptoni dicka qe nuk iu pelqen. Me mire ndryshojeni dhe beni te mundur qe t`i pergjigjet asaj qe ju kerkoni ne te vertete. 

Shigjetari

Shigjetari (23 Nentor - 21 Dhjetor)


Nje person qe e konsideronit si mikun tuaj sot do te dale armiku juaj me i keq. Duhet te ruani veten nga sekretet qe i keni besuar ketij njeriu.

Bricjapi

Bricjapi (22 Dhjetor - 20 Janar)


Do te jete e veshtire per ju sot te mos perziheni ne punet e dikujt tjeter. Dhe kete gje e beni vetem sepse doni t`i qendroni prane nje mikut tuaj. 

Ujori

Ujori (21 Janar - 19 Shkurt)


Aktivitetet dhe punet spontane do te japin fryte te shkelqyera sot per ju. Do te gjeni mbeshtetes te zjarrte per nje ide tuajen qe nuk e keni vene ne praktike akoma. 

Peshqit

Peshqit (20 Shkurt - 20 Mars)


I trembeni reagimit te partnerit lidhur me nje ceshtje delikate personale. Ajo qe ju duket aq e komplikuar nuk eshte gje tjeter, vecse nje problem i zgjidhur. 

Shperndaje kete postim tek miqte :
 
Copyright © 2013 - Shqipëria ONLINE - Te gjitha te drejtat e rezervuara
Template e krijuar nga NpK T3@M | Publikuar nga -> Shqiperia ONLINE
Kontakto WEBMASTER-in | KR3SHN!K