POSTIMET ME TE FUNDIT :
KREU » » Horoskopi sot, 03/09/2013

Horoskopi sot, 03/09/2013

Written By Admin 1 on Tuesday, September 3, 2013 | 8:31 PM


Dashi

Dashi (21 Mars - 20 Prill)


Po mbani ne tension nje te njohurin tuaj vetem per nje pergjigje te shkurter qe duhet ti jepni. Megjithese mund te jete pak e sikletshme duhet t’ia thoni.

Demi

Demi ( 21 Prill - 20 Maj)


Ne dashuri embelsia do te jete shprehja me e mire e interesimit karshi partnerit. Keni disa luhatje te theksuara persa I perket financave tuaja.

Binjaket

Binjaket (21 Maj - 21 Qershor)


Merruni me shume me mardheniet me boten e jashtme. Duke qendruar te vecuar do te keni probleme te pershtateni dhe mund te krijoni debate te kota.

Gaforrja

Gaforrja (22 Qershor - 22 Korrik)


Kapini sa me shpejt mundesite qe ju paraqiten sepse nuk do tju jepet nje shans I dyte. Dedikojuni me teper kohe aktiviteteve ekonomike sepse dhe fitimet do te jene me te medha.

Luani

Luani (23 Korrik - 22 Gusht)


Truku per nje imazh perfekt eshte ai sipas te cilit nuk duhet te ekzagjeroni asnjehere me sjelljen dhe veprimet tuaja. Keshtu do te perfitoni ne shume gjera.

Luani

Virgjeresha (23 Gusht - 22 Shtator)


Nje premtim disi I cuditshem me te drejte ju ka cuar ne dyshime. Kerkoni garanci perpara se te veproni dhe me e rendesishmja perpara se te fusni doren ne xhep.

Peshorja

Peshorja (23 Shtator - 23 Tetor)


Nje deshire e madhe per te ikur nga te gjithe dhe nga gjithcka do te beje qe te merrni disa dite pushim. Jeni te frymezuar dhe keni ne mendje dicka te re.

Akrepi

Akrepi (24 Tetor - 22 Nentor)


Nuk keni pse te ndiheni ne faj per dicka qe nuk varet nga ju. Edhe pse nuk do te arrini te ndihmoni dike, nga ana juaj keni bere cdo gje qe kishit ne dore.

Shigjetari

Shigjetari (23 Nentor - 21 Dhjetor)


Perpara se te mbyllni nje marveshje pune lexoni mire rreshtat e kontrates. Mund te kene dicka qe do tju prishe shume pune ne te ardhmen.

Bricjapi

Bricjapi (22 Dhjetor - 20 Janar)


Do ta shijoni shume kete dite dhe forma juaj fizike do te nxjerre me ne pah humorin tuaj. Mbremja eshte ideale per nje takim por nuk duhet ta merrni shume seriozisht.

Ujori

Ujori (21 Janar - 19 Shkurt)


Nje ndjenje e lehte nervozizmi mund tju bezdise ne nje moment te caktuar. Perpiquni ta kaloni sic keni bere gjithmone dhe mos bini ne sy te kolegeve tuaj.

Peshqit

Peshqit (20 Shkurt - 20 Mars)


Sot gjithcka e kane lene ne doren tuaj ndaj dhe jeni te shqetesuar qe te perfundoni mire cdo detyre. Nese gjerat shkojne ashtu sic duhet do te arrini nje synim tuajin.

Shperndaje kete postim tek miqte :
 
Copyright © 2013 - Shqipëria ONLINE - Te gjitha te drejtat e rezervuara
Template e krijuar nga NpK T3@M | Publikuar nga -> Shqiperia ONLINE
Kontakto WEBMASTER-in | KR3SHN!K