POSTIMET ME TE FUNDIT :
KREU » » Horoskopi sot, 01/09/2013

Horoskopi sot, 01/09/2013

Written By Admin 1 on Sunday, September 1, 2013 | 4:12 PM


Dashi

Dashi (21 Mars - 20 Prill)


Eksperienca te reja ne horizont me persona qe nuk keni shume kohe qe i njihni. Sot keni deshire te qendroni ne shoqeri te personave qe doni me shume por nuk po gjeni menyren e duhur. 

Demi

Demi ( 21 Prill - 20 Maj)


Nese sot keni pune qe jane vertet te rendesishme do t’ju nevojitet shume kohe ne dispozicion. Beni mire te anashkaloni te gjitha gjerat e tjera qe ju harxhojne kohe.

Binjaket

Binjaket (21 Maj - 21 Qershor)


Shfrytezojini mire ditet e fundit te pushimeve qe keni ne dispozicion. Jeni relaksuar dhe nuk po mendoni aspak per stresin qe ju pret kur te ktheheni.

Gaforrja

Gaforrja (22 Qershor - 22 Korrik)


Sot do te arrini rezultate te mira duke pasur avantazhe ne krahasim me koleget tuaj. Pas disa tentivash te deshtuara sot do te arrini te flisni me dike.

Luani

Luani (23 Korrik - 22 Gusht)


Kenaquni me gjerat e vogla qe ju ofron jeta. Duke kerkuar me shume do te humbni dhe ato qe tashme keni. Ne mbremje do te ndjeheni pak I hutuar.

Luani

Virgjeresha (23 Gusht - 22 Shtator)


Me te foluren tuaj te zhdervjellet nuk do te jete asnje I afte t’ju kundershtoje. Do te arrini te futeni dhe aty ku ju dukej e pamundur per te care.

Peshorja

Peshorja (23 Shtator - 23 Tetor)


Pas nje mengjesi disi gri dita do te filloje te permiresohet vrullshem. Pasdite do ta gjeni veten te rrethuar nga miqte tuaj me te mire.

Akrepi

Akrepi (24 Tetor - 22 Nentor)


Sot keni shume mendime negative qe nuk po ju lene te qete te vazhdoni rrjedhen e zakonshme te dites. Megjithese do te vonojne pak, do te keni dhe ndodhi te mira.

Shigjetari

Shigjetari (23 Nentor - 21 Dhjetor)


Sot do t’ju bezdise nje ftohje e papritur e partnerit karshi jush. Reagimi mund te jete mjaft I ashper dhe nuk do te mendoheni dy here per te thene fjalen e fundit.

Bricjapi

Bricjapi (22 Dhjetor - 20 Janar)


Keni pritur me durim rastin me te mire per t’u hakmarre ndaj dikujt. Sot po shikoni qe eshte momenti I pershtatshem dhe mezi prisni te perplaseni.

Ujori

Ujori (21 Janar - 19 Shkurt)


Doni ta programoni diten deri ne detajet me te vogla, por fati do t’ju vere perpara te papriturave te ndryshme. Mos u shqetesoni nese nuk ju zgjedhin ju per nje detyre te rendesishme.

Peshqit

Peshqit (20 Shkurt - 20 Mars)


Ne pune do te arrini te shpreheni mjaft qarte lidhur me disa ceshtje profesionale. Kjo gje do te beje te fitoni nje pozicion mjaft te favorshem.

Shperndaje kete postim tek miqte :
 
Copyright © 2013 - Shqipëria ONLINE - Te gjitha te drejtat e rezervuara
Template e krijuar nga NpK T3@M | Publikuar nga -> Shqiperia ONLINE
Kontakto WEBMASTER-in | KR3SHN!K