POSTIMET ME TE FUNDIT :
KREU » » Horoskopi sot, 31/08/2013

Horoskopi sot, 31/08/2013

Written By Admin 1 on Saturday, August 31, 2013 | 12:40 PM
Dashi

Dashi (21 Mars - 20 Prill)


Parashikohen mundesi mjaft te mira ne planin ekonomik. Do te jeni shume te sigurte ne vetvete dhe askush nuk mund t’ju beje te nderroni idete tuaja.

Demi

Demi ( 21 Prill - 20 Maj)


Nuk do te lejoni qe t’ju shfrytezojne, duke ju marre padrejtesisht punen dhe idete tuaja. Ne dashuri mund te takoheni me ndonje zhgenjim.

Binjaket

Binjaket (21 Maj - 21 Qershor)


Gjithcka do te shkoje per mrekulli, pasi do te keni mundesi te mira per shprehur veten tuaj. Nuk do te mungojne shanset e medha edhe ne dashuri.

Gaforrja

Gaforrja (22 Qershor - 22 Korrik)


Mos u hidhni ne kritika te pabazuara kunder te tjereve, sepse gjithcka mund te kthehet kunder jush. Ju presin aventurat dhe nje mbremje te kendshme.

Luani

Luani (23 Korrik - 22 Gusht)


Horizonti juaj planetar eshte pak I irrituar dhe, s’do te arrini te merrni nje pozicion neutral. Kujdes se pa e kuptuar do te jeni teper impulsive.

Luani

Virgjeresha (23 Gusht - 22 Shtator)


Jeni plot energji dhe deshire per te ndryshuar, gje qe eshte e rralle per karakterin tuaj konservator. Nje dashuri e re mund t’ju zere ne kurth.

Peshorja

Peshorja (23 Shtator - 23 Tetor)


Yjet sot ju ofrojne gjithcka nevojitet per te realizuar edhe deshirat tuaja me te cmendura, sidomos ato qe kane te bejne me ceshtjet profesionale. 

Akrepi

Akrepi (24 Tetor - 22 Nentor)


Hena kalimtare ne qiellin tuaj, ju projekton nje dite te lumtur. Do t’ju realizohet nje deshire e madhe dhe do t’ju duket se do kapni qiellin me dore.

Shigjetari

Shigjetari (23 Nentor - 21 Dhjetor)


Intuita do t’ju jape mundesi te arrini suksese profesionale. Dita e sotme do te jete e bukur, ku cdo gje do te shkoje me mire se sa e parashikonit.

Bricjapi

Bricjapi (22 Dhjetor - 20 Janar)


Jeni te favorizuar ne planin e realizimit te strategjive fitimtare. Jeni ambicjoze dhe mundesite qe ju paraqiten s’duhet te nenvleresohen ne asnje menyre.

Ujori

Ujori (21 Janar - 19 Shkurt)


Impenjimi ne shume aktivitete, do t’ju jape mundesi te afirmoheni dhe te beheni te njohur. Por , ne dashuri do te ndjeheni te lene pas dore nga partneri.

Peshqit

Peshqit (20 Shkurt - 20 Mars)


Horizontet tuaja do te zgjerohen drejt mundesish te jashtezakonshme personale. Ne dashuri eshte mire te ruani raportet qe keni patur gjithmone.
Shperndaje kete postim tek miqte :
 
Copyright © 2013 - Shqipëria ONLINE - Te gjitha te drejtat e rezervuara
Template e krijuar nga NpK T3@M | Publikuar nga -> Shqiperia ONLINE
Kontakto WEBMASTER-in | KR3SHN!K